O nas
Biuro Doradztwa Podatkowego „Sokalscy” jest spółką cywilną doradców podatkowych: Bartłomieja Sokalskiego (wpisanego na listę doradców podatkowych pod numerem 04386) i Renaty Sokalskiej (wpisanej na listę doradców podatkowych pod numerem 10677).

Spółka kontynuuje działalność rozpoczętą w 1994 roku przez Bartłomiej Sokalskiego, prowadzoną pod nazwą Biuro Rachunkowe TAX, w  zakresie rachunkowo-księgowej obsługi firm i doradztwa podatkowego.
Do grona naszych Klientów należą indywidualni przedsiębiorcy, wspólnicy spółek cywilnych oraz  jawnych. Pomagamy również w rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się osoby nie prowadzące działalności gospodarczej w zakresie zobowiązań podatkowych.

Nasza uwaga skupia się głównie na drobnych i małych przedsiębiorcach. Staramy się zapewnić im fachową obsługę, doradztwo  i pomoc w rozwiązywaniu problemów z zakresu danin publicznoprawnych a nasz dział ZUS zajmuje się ich sprawami pracowniczymi.

Kancelaria nasza współpracuje z fachowcami wielu dziedzin: ekonomii, finansów i prawa. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów wynikających z prowadzonej przez naszych Klientów działalności oraz pomóc w wyborze sposobu finansowania inwestycji oraz bieżącej działalności.
Oprócz typowo księgowo-doradczej działalności naszej firmy, specjalizujemy się w pomocy podczas kontroli podatkowej i skarbowej oraz w postępowaniach odwoławczych.

Chcielibyśmy, aby nasi Klienci mogli z zadowoleniem powiedzieć,
iż są obsługiwani przez kancelarię – Biuro Doradztwa Podatkowego "Sokalscy".